BMW 3 Touring (G21, G81) 330 d - Upevňovací díly od 11/2019, 2993 ccm, 195 kW, 265 hp, B57 D30 A, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 36 g |
Dostupnost