AUDI Q7 Van (4LB) 4.2 FSI quattro - Upevňovací díly od 8/2006 do 5/2010, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BAR, Skříň/SUV
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| párová čísla výrobku | VKDS 351036 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 12,3 mm |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Délka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Označení barvy | fialová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost