AUDI Q7 Van (4LB) 4.2 FSI quattro - Upevňovací díly od 8/2006 do 5/2010, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BAR, Skříň/SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední náprava dole |
|---|---|
| montovaná strana | přední náprava nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Výška 1 [mm] | 61 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 37 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 38 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| párová čísla výrobku | 274179 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25 mm |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25,6 mm |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 55,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Délka [mm] | 55,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 36 g |
| váha [g] | 38 g |
| váha [g] | 77 g |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost