NISSAN QASHQAI II VAN (J11_) 1.5 dCi - Upevňovací díly od 6/2018, 1461 ccm, 85 kW, 116 hp, K9K 872, Skříň/SUV
| pro OE číslo | 54613-JD17A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | 004 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 546134EA0C |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Tloušťka/síla [mm] | 34 mm |
| Průměr v mm | 20,5 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 69 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| váha [g] | 89 g |
| váha [g] | 90 g |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24,5 mm |
Dostupnost