AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI - Upevňovací díly od 3/2001 do 8/2005, 1191 ccm, 45 kW, 61 hp, ANY, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| párová čísla výrobku | 113 410 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro PR-číslo | 0AG |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro PR-číslo | 0AG |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro PR-číslo | 0AG |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro PR-číslo | 0AG |
| párová čísla výrobku | 52057741 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| pro PR-číslo | 0AG |
| párová čísla výrobku | 52057642 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 20,8 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 8Z0411305M |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 33 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 34,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 411 314 J |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| délka 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8Z0411305M |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| váha [g] | 23 g |
Dostupnost