IVECO DAILY V autobus NaturalPower 50C14 - Upevňovací díly od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 100 kW, 136 hp, F1CE0441A, autobus
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 28 mm |
| Délka [mm] | 57 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| párová čísla výrobku | 271736 |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 50C14 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
| párová čísla výrobku | 271781 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0 9380 2631 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 50C14 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 31 g |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 50C14 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 31 g |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 50C14 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 67 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 31 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 31 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 67 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost