BMW 5 Touring (E39) 525 d - Upevňovací díly od 2/2000 do 5/2004, 2497 ccm, 120 kW, 163 hp, M57 D25 (256D1), kombi
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,162 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,271 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31351093263 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost