FORD FOCUS III 1.6 Ti - Upevňovací díly od 8/2011 do 12/2017, 1596 ccm, 63 kW, 85 hp, XTDA, XTDB, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 21,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26480 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Délka [mm] | 44,5 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 354027 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 47 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33174 |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26480 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 51 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 47 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26480 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Délka [mm] | 44,5 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26480 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
Dostupnost