BMW 3 kupé (E46) 316 Ci - Upevňovací díly od 4/2000 do 7/2006, 1596 ccm, 77 kW, 105 hp, M43 B16 (164E3), kupé
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,6 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33556751269 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | VKDS 358510 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | VKDS 358511 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost