AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro - Upevňovací díly od 8/2001 do 1/2005, 2976 ccm, 162 kW, 220 hp, ASN, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| váha [g] | 59 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| váha [g] | 34 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0 411 327 E |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0 411 327 F |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 89 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 51 mm |
| párová čísla výrobku | 270452 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| párová čísla výrobku | 270756 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 27 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | N18B16A |
|---|---|
| pro OE číslo | 4B0511327 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 46356294 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4D0411327H |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 11,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr v mm | 27,0 mm |
Dostupnost