RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) - Upevňovací díly od 1/2001 do 8/2003, 1783 ccm, 85 kW, 115 hp, F4P 720, F4P 722, limuzína
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| párová čísla výrobku | 271057 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 55 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr v mm | 24,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | modrá |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | bílá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Barva | bílá |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr stabilizátoru [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost