VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI - Upevňovací díly od 5/2001 do 5/2005, 1896 ccm, 110 kW, 150 hp, ARL, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | pro kyvnou podpěru |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 46347812 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0411314G |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 11,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10,8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | F8-6579 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 19 mm |
Dostupnost