BMW 3 Touring (E46) 316 i - Upevňovací díly od 3/2002 do 2/2005, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, N42 B18 A, N46 B18 A, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31351097179 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| párová čísla výrobku | VKDS 358510 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| párová čísla výrobku | VKDS 358511 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 54,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost