TOYOTA AVENSIS limuzína (_T25_) 2.0 VVT-i (AZT250_, AZT250R) - Upevňovací díly od 4/2003 do 11/2008, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, 1AZ-FSE, limuzína
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost