TOYOTA AVENSIS (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) - Upevňovací díly od 3/2003 do 10/2008, 1794 ccm, 95 kW, 129 hp, 1ZZ-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 44,5 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Výška [mm] | 49,6 mm |
| Výška 1 [mm] | 46,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,6 mm |
| délka 1 [mm] | 34,5 mm |
| Šířka 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 36,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TAXI |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 41,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,6 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 41,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,6 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 41,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,6 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 37,9 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 37,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 41 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost