MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.007) - Upevňovací díly od 4/2003 do 2/2007, 2148 ccm, 90 kW, 122 hp, OM 646.962, OM 646.963, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 17 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Délka [mm] | 47,5 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 271743 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 271759 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| párová čísla výrobku | 271810 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
| párová čísla výrobku | 271840 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17542 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | R131145 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17542 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | F449274 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2004 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 666025 |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost