FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 - Upevňovací díly od 11/1988 do 10/1992, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, N8B, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 27 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 50,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost