SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V - Upevňovací díly od 2/2004 do 5/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BKD, CFHC, CLCB, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 17500 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| párová čísla výrobku | 270639 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| párová čísla výrobku | 270846 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0511327AR |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,2 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 20,7 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0511327AP |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 511 327AP |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 511 327AR |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | Anche Combi |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20,7 mm |
| váha [g] | 79 g |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23587 |
| Rok výroby od | 11/2008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17500 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 43,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost