CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi - Upevňovací díly od 11/2004 do 7/2011, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 11437 |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 50,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 11438 |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| váha [g] | 97 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| váha [g] | 94 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 88 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Množství | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost