LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 - Upevňovací díly od 2/2005 do 3/2013, 4197 ccm, 287 kW, 390 hp, 428PS(AJV8), SUV
| Podvozek | pro vozidla s aktivním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | notactivstabilizer |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Šířka [mm] | 51 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 30,5 mm |
| váha [g] | 77 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 103 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| váha [g] | 131 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 109 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| váha [g] | 82 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 64,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | STABILISER CONTROL |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 30,5 mm |
| váha [g] | 77 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 103 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| váha [g] | 131 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| váha [g] | 109 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| váha [g] | 82 g |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| párová čísla výrobku | 274191 |
Dostupnost