LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 2.7 D 4x4 - Upevňovací díly od 2/2005 do 3/2013, 2720 ccm, 140 kW, 190 hp, 276DT(TDV6), SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 30,5 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez aktivního stabilizátoru |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 49 mm |
| párová čísla výrobku | 270944 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s aktivním stabilizátorem |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| párová čísla výrobku | 274025 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 64 mm |
| Šířka [mm] | 51 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,093 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s výškově nastavitelným podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 65 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Výška [mm] | 63,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 49 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 357501 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez aktivního stabilizátoru |
| vnitřní průměr [mm] | 30,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez aktivního stabilizátoru |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s aktivním stabilizátorem |
| vnitřní průměr [mm] | 33,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s aktivním stabilizátorem |
| vnitřní průměr [mm] | 33,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s aktivním stabilizátorem |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez aktivního stabilizátoru |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost