PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.9 D - Upevňovací díly od 6/1996 do 12/2015, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| váha [g] | 95 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 91 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 44,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 270707 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2011 |
|---|---|
| Typ vozidla | Partner |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2011 |
| pro organizační číslo od | 09461 |
| Typ vozidla | Ranch |
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,219 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >12/02 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
| pro OE číslo | 509465 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2002 |
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 22 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2003 |
| pro organizační číslo od | 09461 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost