FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet - Upevňovací díly od 10/2005, 1910 ccm, 88 kW, 120 hp, 939 A1.000, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| váha [g] | 53 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 53 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 53 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
Dostupnost