MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Upevňovací díly od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 41,5 mm |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| párová čísla výrobku | 271176 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 271283 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE |
|---|---|
| pro OE číslo | GJ6A28156 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE |
|---|---|
| pro OE číslo | GJ6A34156 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost