PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 - Upevňovací díly od 3/2002 do 12/2009, 1997 ccm, 79 kW, 107 hp, RHS (DW10ATED), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 17 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | 271064 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,227 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | Generation 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Číslo produkce od | 10367 |
| Číslo produkce do | 11906 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 50,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 353005 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10178 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 22,0 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10178 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 21,0 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10179 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 22,0 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10179 |
|---|---|
| Průměr v mm | 21,0 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10179 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Průměr v mm | 23,0 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5094E3 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost