CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 16V (MBNFU) - Upevňovací díly od 10/2000 do 3/2008, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | Seguire dimensioni |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 91 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 44,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 270707 |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 800 kg |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 5094,65 |
| pro OE číslo | 509465 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 20,5 mm |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Délka [mm] | 47 mm |
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 92 g |
| váha [g] | 95 g |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8364 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8364 |
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost