VW CRAFTER 30-50 valník/podvozek (2F_) 2.5 TDI - Upevňovací díly od 4/2006 do 7/2011, 2461 ccm, 120 kW, 163 hp, BJM, CECB, valník/podvozek
| pro OE číslo | 2E0 511 413G |
|---|---|
| pro OE číslo | 906 326 07 81 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2010 |
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| jen ve spojení s | OE 2E0 411 085 |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 23 mm |
| pro PR-číslo | 0AC |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost