BMW 6 Kabriolet (E64) M6 - Upevňovací díly od 9/2006 do 8/2010, 4999 ccm, 373 kW, 507 hp, S85 B50 A, Kabriolet
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31356766509 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 72 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 26 mm |
Dostupnost