PEUGEOT 406 (8B) 1.8 - Upevňovací díly od 10/1996 do 3/1999, 1761 ccm, 74 kW, 101 hp, L6A (XU7JP), LFZ (XU7JP), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 23,4 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5094 74 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5094 75 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost