AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 - Upevňovací díly od 6/1994 do 7/1995, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, ADW, limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 44,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| verze | telaio sportivo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0 411 327 A |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0 411 327 F |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost