HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Upevňovací díly od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Šířka [mm] | 38,5 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Číslo produkce | K4236643 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >12/08 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| pro OE číslo | 51306SWAA01 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 41,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18,4 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 35,5 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 33,5 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 25 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost