PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.1 - Upevňovací díly od 5/1993 do 5/2001, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| váha [g] | 99 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | 004 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Množství | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| váha [g] | 83 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 94 g |
Dostupnost