BMW 3 Kabriolet (E93) 325 d - Upevňovací díly od 3/2007 do 12/2010, 2993 ccm, 145 kW, 197 hp, M57 D30 (306D3), Kabriolet
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2010 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
| montovaná strana | vnitřní |
| Průměr v mm | 12,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,206 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31356765574 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 11,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| Průměr v mm | 15 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr stabilizátoru [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr stabilizátoru [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 26,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost