SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D) - Upevňovací díly od 8/2005 do 12/2011, 1248 ccm, 55 kW, 75 hp, D13A, Z 13 DTJ, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost