FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.3 JTD - Upevňovací díly od 5/2005, 1248 ccm, 55 kW, 75 hp, 199 A2.000, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5023343 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez výškově stavitelného podvozku |
| Průměr v mm | 23,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 58 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 19 mm |
| Délka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 23,5 mm |
| Délka [mm] | 44,5 mm |
| Výška [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 21,5 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 22 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 39 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| VET-číslo do | 5023343 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Délka [mm] | 58 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost