SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Upevňovací díly od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 17 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 32,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-143 400 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 16,2 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 871511423 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| váha [g] | 31 g |
Dostupnost