OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI (35) - Upevňovací díly od 7/2008 do 3/2017, 1956 ccm, 140 kW, 190 hp, A 20 DTR, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F1000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | C1999999 |
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 25 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 38 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | C1999999 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s níže položeným podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 42,5 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 42 mm |
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost