VW CADDY III velkoprostorová limuzína (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion - Upevňovací díly od 5/2008 do 8/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BLS, velkoprostorová limuzína
| Rozvor kol [mm] | 3002 mm |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22,5 mm |
Dostupnost