KIA SOUL I (AM) 1.6 CVVT - Upevňovací díly od 2/2009 do 12/2011, 1591 ccm, 93 kW, 126 hp, G4FC, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548133X001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| váha [g] | 44 g |
Dostupnost