MINI MINI (R56) One - Upevňovací díly od 3/2009 do 3/2010, 1397 ccm, 55 kW, 75 hp, N12 B14 A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 32 mm |
| Délka [mm] | 33 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | JCW-KIT (+) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Délka [mm] | 41 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| párová čísla výrobku | 271252 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 271253 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s balíčkem John Cooper Works Tuning Pack |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 33 mm |
| Délka [mm] | 25 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Průměr v mm | 21,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,167 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 358527 T |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 17,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,0 mm |
Dostupnost