CITROËN C3 II (SC_) 1.1 i - Upevňovací díly od 9/2009 do 1/2013, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HFV (TU1A), HFX (TU1A), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 21,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 47 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 48,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5081P3 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 9674746380 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 47 mm |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 102 g |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| váha [g] | 102 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
| párová čísla výrobku | VKDS 353077 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5081 P3 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost