VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI - Upevňovací díly od 6/2009 do 10/2010, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, limuzína
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| párová čísla výrobku | 270845 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| párová čísla výrobku | 271298 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 43,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr v mm | 18,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Průměr v mm | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 511 409 BL |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 511 409 BM |
| Průměr v mm | 17 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 13 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 17,8 mm |
| Délka [mm] | 40 mm |
Dostupnost