MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t valník/podvozek (B906) 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) - Upevňovací díly od 3/2009 do 12/2018, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.955, OM 651.956, OM 651.957, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 24544 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| pro OE číslo | 2E0 511 413F |
| pro OE číslo | 906 326 08 81 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24544 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 2E0 511 413G |
| pro OE číslo | 906 326 07 81 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | pěnová hmota |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,0 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N446053 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N532687 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | N446052 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | N532686 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N446053 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 20,0 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | N532687 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| vnitřní průměr [mm] | 23,0 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost