HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD - Upevňovací díly od 1/2010 do 12/2015, 1998 ccm, 120 kW, 163 hp, G4KD, SUV
| Číslo podvozku (VIN) | TMA************** |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 55513-2Y001 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,053 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Délka [mm] | 43,5 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 271666 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | KMH************** |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 39 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | TMA************** |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 39 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 555132Y001 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | TMA************** |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 39 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0511> , VP Republi |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2011 |
| pro OE číslo | 555133N200 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | VP SlovakiaRepubli |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
| pro OE číslo | 548132S000 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1210> , VP Czech R |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2010 |
| pro OE číslo | 555132Y001 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1012> , VP Czech R |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2012 |
| pro OE číslo | 548132Y000 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost