MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo (BL14) - Upevňovací díly od 12/2008 do 9/2014, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3Y7, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 99 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Číslo produkce | K4302113 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| váha [g] | 95 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| váha [g] | 99 g |
Dostupnost