TOYOTA AURIS (_E15_) 1.8 Hybrid (ZWE150_, ZWE150R) - Upevňovací díly od 9/2010 do 9/2012, 1798 ccm, 100 kW, 136 hp, 2ZR-FXE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 48,3 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 59,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22,0 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | 186049 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | ADBP800561 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost