MAZDA 6 limuzína (GH) 2.0 MZR (GHEFP) - Upevňovací díly od 1/2010 do 12/2012, 1999 ccm, 114 kW, 155 hp, LF-DE, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Průměr v mm | 23 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | 274261 |
Dostupnost