BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i - Upevňovací díly od 3/1994 do 11/1999, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, M43 B18 (184E2), Kabriolet
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Průměr 4 [mm] | 22,5 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 31,5 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| váha [g] | 35 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 45 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 23,5 mm |
| váha [g] | 90 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 43 mm |
| Šířka [mm] | 36,5 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 226 g |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Průměr 4 [mm] | 15 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
Dostupnost