HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.6 16V Vtec (EG5) - Upevňovací díly od 10/1991 do 11/1995, 1590 ccm, 92 kW, 125 hp, D16Z6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 26,5 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 31,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 41 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 44,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| specifikace | Front Suspension |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 33 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
Dostupnost