NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Upevňovací díly od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| montovaná strana | na oko pera |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Délka [mm] | 38,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na oko pera |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Délka [mm] | 38,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na oko pera |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Délka [mm] | 38,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost